Tipi namiot dziecięcy – Grafitowa certyfikowana bawełna

W OhBABE stawiamy na naturę, a materiały, których używamy, są w pełni ekologiczne. Namiot dziecięcy tipi to doskonała okazja, by jeszcze bardziej pobudzić wyobraźnię malucha. Miejsce to może stać się zarówno tajną bazą, jak i sypialnią dla pluszowych misiów. Jest to niezwykle praktyczny element wyposażenia pokoju dziecka, który prezentuje się bardzo estetycznie. Dzięki łatwemu montażowi tipi można zabrać ze sobą do ogrodu czy parku. Da dziecku cień i schronienie, a także pozwoli na odnalezienie nieco prywatności.

Namiot tipi dla dzieci – grafitowa bawełna

Namiot dziecięcy tipi - certyfikowana bawełna

Tipi dla dzieci są wykonywane w polskich pracowniach, a wykorzystywane przez nas materiały powstają w ekologiczny i zrównoważony sposób. Stawiamy na ręczną produkcję, aby nasze produkty cechowały się najwyższą możliwą jakością Używamy jedynie naturalne i certyfikowane tworzywa. Bawełna, która jest główną składową namiotu, posiada certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100. Natomiast kijki podtrzymujące konstrukcję zostały wytworzone z bukowego drewna w stolarni należącej do OhBABE mieszczącej się na Mazowszu.

Tipi dla chłopca (grafitowa bawełna) - dane techniczne

Wymiary podstawy wynoszące 100 × 100 cm sprawiają, że dziecko będzie mogło komfortowo zorganizować sobie przestrzeń wedle własnych potrzeb. Długość kijów wynosi 170 cm, co sprawia, że wysokość konstrukcji jest optymalna dla malucha. Namiot dziecięcy posiada kwadratowa podstawę, a jego ściany mają kształt trójkątów. Dzięki zastosowaniu bardzo trwałej, certyfikowanej bawełny ekologicznej w szarym kolorze istnieje możliwość wielokrotnego prania niewpływającego negatywnie na jakość. Oprócz tego jest ona wyjątkowo przyjemna w dotyku. Montaż całej konstrukcji odbywa się bardzo szybko.

Tipi dla dzieci - Cena

Cena dziecięcego namiotu tipi prezentuje się atrakcyjnie. Wykorzystanie tylko najlepszej jakości materiałów sprawia, że cała konstrukcja jest nie tylko ekologiczna, ale także bardzo trwała. W ofercie jest wiele kolorów mat, które można dokupić do wnętrza tipi, aby stworzyć maksymalnie przytulną przestrzeń. Nie należą one do zestawu, ale mnogość opcji sprawia, że można jeszcze bardziej dopasować tipi do potrzeb i upodobań dziecka. Ten namiot dziecięcy to doskonały prezent w przystępnej cenie.

Namiot dziecięcy tipi - Opinie

Tipi dziecięce cieszy się coraz większym zainteresowaniem szczególnie wśród młodych mam. Cieszy nas, że kwestie ekologiczne stają się coraz istotniejsze dla klientów. Świadome wybory są bardzo istotne, dlatego chcemy wspólnie kroczyć ścieżką ku środowisku. Napływające opinie o nas są bardzo pozytywne, a stale powracający klienci stanowią dla naszego zespołu motywację do rozwoju. Rodzice zwracają szczególną uwagę na funkcjonalność namiotu, prostotę montażu i możliwość zabrania go ze sobą w wiele miejsc.

Marianna:
Kupiłam Teepee dla mojego Karolka. Bawi się on tam doskonale. Czasem nawet mu się zdarzy tam przysnąć. Super, że dziecko może się zasłonić firankami. Od razu uczy się prywatności. Cała armia miśków mieszka tam z moim dzieckiem ale wszyscy się mieszczą więc to na plus :)
Antoni
Kupiłem córeczce ten namiot i wraz z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, jak się prezentuje w pokoiku Lenki. Córa się bawi, a my mamy trochę spokoju ;) Super, że wykonanie jest z ekologicznych materiałów, to dla nas bardzo ważne. Polecamy serdecznie
Malwina
szukałam czegoś co będzie ekologiczne i praktyczne no i znalazłam Tipi OH BABE to wspaniały element naszej nowej rzeczywistości. Moje dziecko lubi się tam bawic szczególnie na dworze, podejrzewam, że może chodzić o cień i wiatr, ciesze sie ze może czuć się komfortowo.
Natalia
Kupiłam chrześniakowi na urodziny i odkąd to dostał, nie chce opuszczać namiotu. Ale to chyba dobry znak. Zawsze jak ich odwiedzam to chce żebym się bawiła z nim. Fajny ten namiot no i ekologiczny a to bardzo ważne szczególnie teraz. Polecam każdemu